Kontakta oss

VÅRA MEDARBETARE

Thomas Lindh

Sales and projects

Gävle

Tlf: 073  020 19 20
thomas.lindh@senergia.se

Tim Ljunggren

CTO, project och utbildning

Stockholm

Tlf: 073 841 23 22
tim.ljunggren@senergia.se

Lotta Westberg

Economy

Stockholm

Tlf: 070 676 60 60
lotta.westberg@senergia.se

Jonas Svärdby

CEO, sales and projects

Stockholm

Tlf: 073 849 92 82
jonas.svardby@senergia.se

Thomas Lithner

Sales and projects

Stockholm

Tlf: 070 421 23 74
thomas.lithner@senergia.se

Ann Sofie Birkås

Purchasing and supply

Stockholm

Tlf: 073 322 95 95
ann-sofie.birkas@senergia.se

Arastou Shasti

Sales and Project Support

Stockholm

Tlf: 076  920 45 05
arastou.shasti@senergia.se

Simson Jakobsson

Sales and projects support

Stockholm

Tlf: 073 254 43 66
simson.jakobsson@senergia.se

Anders Öfverström

Sales and projects support

Stockholm

Tlf: +46 73 373 40 40
 anders.ofverstrom@senergia.se

 

 

Lauri Vannas

Sales and projects Finland

Helsinki

Tlf: +358 50 357 6199
lauri.vannas@senergia.se

Petri Månsson

Economy

Stockholm

Cell  +46 70 3900027
Petri.mansson@senergia.se

Kontakta oss

Kontakta oss om du har frågor om solenergi.

Stockholm
Bolinders plan 2,
112 24 Stockholm

Helsingfors
Bulevardi 30 B 1
00120 
Helsingfors

+46 08-211 000

Vad kan vi göra för dig?

12 + 10 =